ZAPRASZAMY - TARGI EDUKACYJNE UCZELNI WYŻSZYCH I SZKÓŁ POLICEALLNYCH - 4 marca 2015 r.
25-02-2015

Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli organizuje już po raz ósmy Targi Edukacyjne Uczelni Wyższych i Szkół Policealnych.

W związku z powyższym zapraszamy serdecznie młodzież klas II, III oraz IV, a także rodziców i nauczycieli do uczestnictwa w tegorocznych Targach, które odbędą się w dniu 04 marca 2015 roku w godz. od 10.00 do 13.00 w Zespole Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli przy ul. Łaskiej 61.

Targi będą swoistą giełdą edukacji, podczas której swoją ofertę pokaże kilkadziesiąt uczelni wyższych i szkół policealnych, a także instytucje szkoleniowe. Organizując Targi, chcemy zapewnić młodzieży jak najlepszy start w dorosłe życie – kluczem do sukcesu jest niewątpliwie dobre wykształcenie. Poprzez tą formę promujemy ideę świadomego wyboru drogi edukacyjnej, która prowadzi w późniejszym czasie do wyboru zawodu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów, stwarzamy im szansę zapoznania się z ofertami placówek edukacyjnych różnych poziomów.

Na chwilę obecną na tegoroczne targi zgłoszenia nadesłali:

1.       Społeczna Akademia Nauk

2.       Akademia Leona Koźmińskiego

3.       Politechnika Częstochowska

4.       Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności

5.       Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach

6.       Politechnika Łódzka

7.       Sieradzkie Centrum Kształcenia Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Sieradzu

8.       Biblioteka Pedagogiczna

9.       Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi

10.   Wojskowa Komenda Uzupełnień w Sieradzu

11.   Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. Prof. Edwarda Lipińskiego