Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej
27-03-2015

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Środa z Funduszami dla osób planujących założenie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 1 kwietnia 2015 roku w Starostwie Powiatowym w Sieradzu. Spotkanie poprowadzi specjalista ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Sieradzu. Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby z terenu Podregionu Zachodniego województwa łódzkiego (powiaty: sieradzki, zduńskowolski, łaski, poddębicki, pajęczański, wieluński, wieruszowski).

Termin spotkania informacyjnego:

1 kwietnia 2015 r. w godzinach: 10:00 – 13:15.

Miejsce:

sala konferencyjna Starostwa Powiatowego w Sieradzu, I piętro, nr 113, Plac Wojewódzki 3, 98 – 200 Sieradz.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail Lokalnego Punktu Informacyjnego w Sieradzu: LPISieradz@lodzkie.pl lub dostarczenie do siedziby Punktu do dnia 31 marca 2015 r. do godz. 12:00.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o udziale w spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.