ORLIKOWA LIGA MISTRZÓW
20-04-2015

Uwaga! Przedłużony termin zapisów!

Stowarzyszenie „Centrum Inicjatyw Społecznych im. Św. Jana Pawła II” i Starostwo Powiatowe  w Zduńskiej Woli zapraszają do udziału w I edycji Orlikowej Ligi Mistrzów dla Młodzieży i Dorosłych „LOLEK CUP”.

Orlikowa Liga Mistrzów odbywać się będzie od maja do lipca br. i ma na celu wyłonić najlepszą drużynę piłkarską w Zduńskiej Woli. Mecze będą rozgrywane na boisku „Orlik - Jasna”.

Drużyna powinna składać się z minimalnie sześciu, a maksymalnie dziesięciu zawodników oraz mieć trenera-opiekuna, którym musi być osoba pełnoletnia, np. rodzic. Warunkiem udziału w turnieju jest pisemna zgoda rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby bez tego dokumentu nie zostaną dopuszczone do gry. Wszystkie drużyny zagrają w klasycznym systemie pucharowym (podział na grupy), a więc „każdy z każdym”. Po dwa najlepsze zespoły awansują do fazy finałowej.

Zgłoszenia do 10 maja przyjmowane będą u prezesa Stowarzyszenia, p. Dawida Zemlaka, tel. 795 588 131 lub u p. Łukasza Zawady – „Orlik Jasna”. Spotkanie kapitanów odbędzie się 4 maja 2015 r. w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Staffa 5.

Patronat nad Ligą Orlikową objęli starosta zduńskowolski Wojciech Rychlik, prezydent miasta Zduńska Wola Piotr Niedźwiedzki i proboszcz Parafii św. Maksymiliana, ks. Prałat Ryszard Kucharski.

Kontynuując współpracę ze Stowarzyszeniem, aktywny udział w imprezie potwierdzili przedstawiciele lokalnych mediów - Telewizja Centrum, Dziennik Łódzki, e-zduńska.pl i zdunskawola24.