Zapraszamy na obrady Rady Powiatu Zduńskowolskiego
22-04-2015

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego pan Janusz Kochelski zaprasza na obrady VI sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje w dniu 30 kwietnia br. o godz. 10.00.

Posiedzenie odbędzie się
w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie VI sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku dziennego obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z V sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego i Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
  5. Powołanie Komisji Uchwał.
  6. Sprawozdanie z realizacji zadań zapewniających bezpieczeństwo sanitarno-weterynaryjne prowadzonych przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Łasku na terenie Powiatu Zduńskowolskiego za rok 2014.
  7. Sprawozdanie z realizacji w 2014 r. „Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego Mieszkańców Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2011-2015”.
  8. Ocena zasobów pomocy społecznej w oparciu o analizę lokalnej sytuacji społecznej i demograficznej w powiecie zduńskowolskim za 2014 r.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Zduńskiej Woli.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie nadania statutu Środowiskowemu Domowi Samopomocy w Zduńskiej Woli.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie nadania statutu Domowi Dziecka im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Wojsławicach.
  12. Informacja dotycząca rozbudowy i modernizacji Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Zduńskiej Woli.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniego Programu Inwestycyjnego.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr III/28/15 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2015-2025- FK.6/15.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr III/29/15 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2015 – FK.7/15
  16. Interpelacje i zapytania Radnych.
  17. Wnioski i oświadczenia Radnych.
  18. Sprawy różne.
  19. Zakończenie posiedzenia VI sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.
Baner na strone kalendarz imprez 2016.jpg