III Forum Regionalne Polska – Chiny
24-04-2015

Województwo Łódzkie będzie gospodarzem III Forum Regionalnego Polska – Chiny.
Wiodącymi tematami spotkań i paneli będzie między innymi: Nowy Jedwabny Szlak – rola regionów z krajów Europy Środkowo – Wschodniej w pozyskiwaniu korzyści z realizacji projektu; smart city i smart region – strategiczny dialog urbanizacyjny; regiony w promocji biznesu. Zapraszamy firmy z Powiatu Zduńskowolskiego, chcące nawiązać współpracę polsko – chińską do wzięcia udziału w wydarzeniu. Istnieje również możliwość zaprezentowania swojej firmy. Forum odbedzie się w dniach 28-29 czerwca.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej pod adresem: www.polskachiny.lodzkie.pl.
Wszelkich informacji udziela Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Promocji i Współpracy Zagranicznej: Anna Szulc, tel. 42 663 36 04, Paulina Gawryszczak: 42 663 35 90.