Spotkania z chińskimi przedsiębiorcami. Zapraszamy do udziału
30-04-2015

Zapraszamy do udziału w spotkaniach w formule B2B z chińskimi przedsiębiorcami, które odbędą się w ramach misji gospodarczej, organizowanej przez EUPIC- European Union Project Innovation Center (Chengu), Łódzką Specjalną Strefę Ekonomiczną, Łódzką Agencję Rozwoju Regionalnego oraz Województwo Łódzkie.

Przedsiębiorstwa z Chin będą szukały możliwości współpracy z partnerami z Europy z różnych branż, a w szczególności: branża spożywcza, nowoczesne rolnictwo, high-tech, nowe technologie, energia odnawialna, ochrona środowiska.

Zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu, po wcześniejszej rejestracji poprzez platformę matchmakingową, która będzie aktywna od 1.05.2015r. Link do platformy matchmakingowej: https://www.b2match.eu/west-china-delegation-2015/

Spotkania odbędą się 5 czerwca br. (piątek) w łódzkiej Fabryce Grohmana, siedzibie ŁSSE, ul.Tymienieckiego 22/24 od godziny 11.