TURNIEJ DWÓCH ŚWIĘTYCH
13-05-2015

W dniach 20-21 czerwca br. Klub Młodzieżowy „Trampolina” i Parafia Świętego Antoniego w Zduńskiej Woli organizują ogólnopolski turniej piłki nożnej „TURNIEJ DWÓCH ŚWIĘTYCH”.

Eliminacje dla drużyn ze Zduńskiej Woli i okolic odbędą się 13 czerwca o godzinie 10.00, na stadionie miejskim mieszczącym się przy ulicy Łaskiej 90 w Zduńskiej Woli.

W „TURNIEJU DWÓCH ŚWIĘTYCH”,  rozgrywanym pod duchowym patronatem św. Maksymiliana i św. Alojzego Orione udział wezmą drużyny reprezentujące parafie prowadzone przez Zgromadzenie Księży Orionistów w całej Polsce oraz miasta – członków Związku Gmin Związanych z Życiem św. Maksymiliana Marii Kolbe.

Patronat nad turniejem objął Prezydent Miasta Zduńska Wola Pan Piotr Niedźwiecki, Dyrektor Generalny Zgromadzenia Księży Orionistów Ks. Flavio Peloso FDP, Związek Gmin Związanych z Życiem św. Maksymiliana Marii Kolbego oraz proboszcz Parafii Św. Antoniego w Zduńskiej Woli- Ks. Krzysztof Miś FDP.

Kategorie wiekowe:

• Gimnazjum - roczniki 1999-2001 (wymagany pełnoletni opiekun)
  • Szkoła ponadgimnazjalna - roczniki 1995-1998

Formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć do dnia 03.06.2015:

• poprzez e-mail, na adres: trampolinazdw@gmail.com (temat wiadomości: zgłoszenie do turnieju czerwiec 2015)
  • osobiście w klubie młodzieżowym "Trampolina" (przekazać wolontariuszowi)

Spotkanie kapitanów drużyn odbędzie się 7 czerwca o godzinie 19:00 w Klubie Młodzieżowym „Trampolina” (IV Pietro).

Aby uzyskać więcej informacji prosimy kontaktować się:

·         telefonicznie: 796 145 690 – Mateusz Złoty

·         poprzez adres e-mail: trampolinazdw@gmail.com

·         poprzez prywatną wiadomość na fanpage'u (Trampolina Zduńska Wola)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!