naglowek.jpg
 
Aktualności
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w wielobojach lekkoatletycznych pod patronatem Starosty Zduńskowolskiego
14-05-2015

W środę (13.05) na terenie Stadionu Miejskiego POGOŃ odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w wielobojach lekkoatletycznych pod patronatem Starosty Zduńskowolskiego realizowane w ramach środków z dotacji Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli. Organizatorem Igrzysk był Zduńskowolskie Szkolny Związek Sportowy. 

 

 

W ramach Powiatowych Igrzysk odbyły się zawody w czwórboju i trójboju lekkoatletycznym.

 

Zawody czwórboju la (bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg na 600 m dziewcząt lub 1000 m chłopców) rozgrywane są w ramach współzawodnictwa sportowego realizowanego przez Szkolny Związek Sportowy w całej Polsce. Dwie najlepsze ekipy mają możliwość udziału w zawodach rejonowych, z których można awansować do finału wojewódzkiego.



Trójbój la to zawody, które SZS organizuje dodatkowo, aby uatrakcyjnić powiatową ofertę zawodów sportowych dla klas IV i młodszych. Zwycięzcy zostają mistrzami powiatu, ale dalszej fazy zmagań już nie ma.

Poniżej przedstawiamy punktację wczorajszych Igrzysk:

 

CZWÓRBÓJ LA CHŁOPCÓW

 

 

MIEJSCE

 

SZKOŁA

ILOŚĆ PUNKTÓW DLA SZKOŁY DO KLASYFIKACJI ROCZNEJ

1.

 

SP nr 2 Zduńska Wola

                                     970 pkt

25

2.

 

SP nr 7 Zduńska Wola

                                     776 pkt

20

3.

SP nr 11 Zduńska Wola

                                     760 pkt

15

4.

 

SP nr 6 Zduńska Wola

                                     754 pkt

10

5.

 

SP nr 10 Zduńska Wola

                                    666 pkt

5

6.

SP nr 13 Zduńska Wola

                                   628 pkt

5

7.

 

SP nr 9 Zduńska Wola

                                     500 pkt

5

8.

 

SP Zapolice

                                   471 pkt

5

 

Najlepsi w klasyfikacji indywidualnej:

Olaf Królak (SP nr 2)                         280 punktów

Patryk Durkowski (SP nr 11)             276

Mateusz Dyniak (SP nr 2)                  219

Damian Szewłoga (SP nr 7)               191

Maciej Owczarek (SP nr 10)              182

 

Awans do finału rejonowego  – SP nr 2 Zduńska Wola i SP nr 7 Zduńska Wola.

 

 

CZWÓRBÓJ LA DZIEWCZĄT

 

 

MIEJSCE

SZKOŁA

ILOŚĆ PUNKTÓW DLA SZKOŁY DO KLASYFIKACJI ROCZNEJ

1.

 

SP nr 2 Zduńska Wola

                                     961 pkt

25

2.

 

SP nr 10 Zduńska Wola

                                     958 pkt

20

3.

SP nr 7 Zduńska Wola

                                     904 pkt

15

4.

 

SP nr 6 Zduńska Wola

                                     893 pkt

10

5.

 

SP nr 9 Zduńska Wola

                                    790 pkt

5

6.

SP Zapolice

                                   764 pkt

5

7.

 

SP nr 11 Zduńska Wola

                                     751 pkt

5

8.

 

SP nr 13 Zduńska Wola

                                   605 pkt

5

 

Najlepsi w klasyfikacji indywidualnej:

Karina Antoszczyk (SP nr 11)            251 punktów

Daria Kuźnik (SP nr 7)                      234

Oliwia Szczurkowska (SP nr 2)         230

Wiktoria Szymczak (SP Zapolice)      229

Patrycja Sykała  (SP nr 9)                  214

Magdalena Kosecka (SP nr 2)            212

Ewa Agaś Lange (SP nr 10)               207

 

Awans do finału rejonowego  – SP nr 2 Zduńska Wola i SP nr 10 Zduńska Wola.

 

 

TRÓJBÓJ  LA CHŁOPCÓW

 

 

MIEJSCE

 

SZKOŁA

1.

 

SP Janiszewice

                                     383 pkt

2.

 

SP nr 9 Zduńska Wola

                                     372 pkt

3.

SP nr 7 Zduńska Wola

                                     351 pkt

4.

 

SP nr 10 Zduńska Wola

                                     350 pkt

5.

 

SP nr 6 Zduńska Wola

                                    327 pkt

6.

SP Zapolice

                                   314 pkt

7.

 

SP nr 13 Zduńska Wola

                                     305 pkt

8.

 

SP nr 2 Zduńska Wola

                                     248 pkt

 

Najlepsi w klasyfikacji indywidualnej:

Wiktor Białecki (SP Janiszewice)       108 punktów

Maciej Szewczyk (SP nr 10)              91

Dawid Kępniak (SP Janiszewice)      89

Maksymilian Stangret (SP nr 13)       89

Mikołaj Grala (SP nr 6)                      85

Jakub Trzcianowski (SP nr 9)             84

 

 

TRÓJBÓJ LA DZIEWCZĄT

 

 

 

MIEJSCE

 

SZKOŁA

1.

 

SP Janiszewice

                                     449 pkt

2.

 

SP nr 7 Zduńska Wola

                                     415 pkt

3.

SP nr 10 Zduńska Wola

                                     384 pkt

4.

 

SP nr 6 Zduńska Wola

                                     357 pkt

5.

 

SP nr 2 Zduńska Wola

                                    322 pkt

6.

 

SP Zapolice

                                     291 pkt

7.

 

SP nr 13 Zduńska Wola

                                   242 pkt

 

Najlepsi w klasyfikacji indywidualnej:

Karina Walusińska (SP Janiszewice)             123 punkty

Oliwia Wróbel (SP nr 7)                                 100

Weronika Milde (SP nr 10)                            112

Maja Resterna (SP Zapolice)                         104

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM!

 

 

 

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
NOTATNIK POWIATOWY 2015 ost.pdf.01.jpg
Baner na strone kalendarz imprez.jpg
animator sportu.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
bez tytułu.JPG
baner_right3.png
Reklama na strone.jpg
zajawka WS.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
logo term.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo wystawa2.JPG
ajax,download,6.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg