Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna. Zachęcamy do udziału
21-05-2015

Urząd Marszałkowski  Województwa Łódzkiego zachęca Firmy do udziału w Międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej - "Kreatywność i innowacje w sektorze rolno-spożywczym”, odbywającej się w Mediolanie 12 czerwca 2015 r. w CENTRO CONGRESSI STELLINE, Corso Magenta, 61 - 20123 Milano.

Program prezentowany podczas wydarzenia opierać ma się na pokazaniu Łódzkiego jako nowoczesnego, osiągającego sukces gospodarczy regionu oraz atrakcyjnego partnera biznesowego.

Giełda jest adresowana m.in. do:

• producentów żywności,
  • firm oferujących nowe produkty i technologie dla sektora HO.RE.CA,
  • touroperatorów,
  • innych firm, zainteresowanych poszukiwaniem partnerów międzynarodowych do innowacyjnych projektów związanych z sektorem rolno-spożywczym.

Więcej informacji oraz formularz rejestracji on-line (otwartej do dnia 5 czerwca br.) dostępnych jest na stronie: https://www.b2match.eu/expo2015-creativityindustry

Baner na strone kalendarz imprez 2016.jpg