naglowek.jpg
 
Aktualności
Potyczki matematyczne. Podsumownie
26-05-2015

Podsumowano Powiatowe Potyczki Matematyczne, które od 15 lat organizuje Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach.

 

W tegorocznych, jubileuszowych XV Powiatowych Potyczkach Matematycznych wzięło udział 231 uczniów z 15 szkół podstawowych i 10 gimnazjów. Tym, którzy zrobili to najlepiej, wręczono nagrody i wyróżnienia.

Dalszym etapem, w którym laureaci wezmą udział na początku czerwca, jest finał międzypowiatowy konkursu.

Honorowy patronat objęli: Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, Łódzki Kurator Oświaty Jan Kamiński, Dziekan Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego prof. dr hab. Ryszard Pawlak, Wójt Gminy Zduńska Wola Henryk Staniucha oraz Starosta Zduńskowolski Wojciech Rychlik

Klasy IV szkoły podstawowej:

I miejsce - Paulina Grohman - ZPGiSP Szadek

II miejsce - Wiktoria Kabzińska - ZPGiSP Janiszewice

                   Maciej Kubiak - ZPGiSP Janiszewice

                   Marta Szymańska - ZPGiSP Janiszewice

                   Aleksandra Kalinowska - ZPGiSP Szadek

                   Zuzanna Ziomek - SP 2 Zduńska Wola  

                   Marcel Maciaszek - SP 6 Zduńska Wola  

                   Oskar Szczepański - SP 7 Zduńska Wola  

                   Maria Golec - SP 9 Zduńska Wola

                   Julia Jaksa - SP 10 Zduńska Wola

 

III miejsce - Stanisław Kopiński - SP 6 Zduńska Wola  

                    Jakub Kubiak - ZGSPiP Czechy

 

Klasy V szkoły podstawowej:

I  miejsce  -  Gabriela Kardecka - SP 6 Zduńska Wola

                    Matylda Kosuń - SP 10 Zduńska Wola

                    Julia Fidler - SP 10 Zduńska Wola

II  miejsce  - Ewa Błońska - SP 9 Zduńska Wola

                    Magdalena Przesmycka - SP Wojsławice

                    Michał Kaniecki - ZPGiSP Szadek

                    Kacper Powalski - SP 6 Zduńska Wola

III miejsce  - Aleksandra Placek - ZGiSP Janiszewice

                    Geralt Wawrzynkiewicz-Raźny - SP 10 Zduńska Wola

                    Jakub Zieliński - SP 10 Zduńska Wola

 

Wyróżnienia - Jakub Matecki - ZGSPiP Czechy  

                       Marta Sienkiewicz - SP Annopole Stare

                      Magdalena Michalska - ZPGiSP Janiszewice

                     Szymon Woźniak - ZPGiSP Szadek

                    Olaf Gajewczyk - SP 7 Zduńska Wola

                    Wiktor Góralczyk - SP 9 Zduńska Wola

 

Klasy VI szkoły podstawowej:

I   miejsce  -  Monika Włodarczyk - ZGiSP Janiszewice

                     Piotr Lasota - SP 2 Zduńska Wola

                     Piotr Pisarek - SP 7 Zduńska Wola

                     Kacper Opaliński - SP 9 Zduńska Wola

                     Szymon Rudecki - SP 10 Zduńska Wola

                     Martyna Rosiak - SP 10 Zduńska Wola

                    Magdalena Dubicka - SP 10 Zduńska Wola

                    Maciej Owczarek - SP 10 Zduńska Wola

                    Jakub Grząsik - SP 10 Zduńska Wola

II  miejsce  -  Łukasz Suchański - SP Annopole Stare

         Mateusz Kochelski - ZSO Zapolice

         Jan Grabiński - SP 2 Zduńska Wola

III miejsce  -  Konrad Brzozowski - SP Annopole Stare

         Krzysztof Urbaniak - SP Izabelów

         Konrad Lis- SP Krobanów

         Gracjan Karasiński - SP Krobanów

         Franciszek Zieliński - SP 10 Zduńska Wola

         Piotr Kupczyk - SP 10 Zduńska Wola

 

Klasy I gimnazjum:

I   miejsce  -  Mateusz Kowalczyk - ZPGiSP Szadek

        Jakub Banachowski - PG 1 Zduńska Wola

        Dominika Kaczmarek - PG 2 Zduńska Wola

        Piotr Wojdan - PG 2 Zduńska Wola

II  miejsce  - Aleksandra Różańska - ZGSPiP Czechy

III miejsce  - Małgorzata Sójka - ZPGiSP Szadek

Wyróżnienia - Marcin Ilski - ZGiSP Janiszewice

           Sebastian Aleksandrowicz - PG 1 Zduńska Wola

           Zuzanna Zalewska - PG 2 Zduńska Wola

 

 

Klasy II gimnazjum:

I   miejsce  -  Bartosz Dzionek - PG 1 Zduńska Wola

         Kacper Garbaciński - PG 1 Zduńska Wola

         Michał Rejer - PG 2 Zduńska Wola

II  miejsce  -  Jakub Kowlaczyk - PG 1 Zduńska Wola

         Mariola Bartosik - ZSO Zapolice

         Bartosz Klimek - PG 2 Zduńska Wola

III miejsce  -  Agnieszka Dobrowolska - ZGSPiP Czechy

         Maja Łazuchiewicz - ZPGiSP Szadek

         Patrycja Kazimierczak - ZSO Zapolice

         Michał Smolarek - PG 2 Zduńska Wola Klasy

Klasy III gimnazjum:

I   miejsce  -  Michał Widawski - PG 2 Zduńska Wola

II  miejsce  -  Konrad Jonczyk - ZGiSP Janiszewice

III miejsce  -  Maja Sowińska - ZGSPiP Czechy

                      Jakub Kowalski - PG 2 Zduńska Wola

Wyróżnienia - Aleksandra Nowak - ZPGiSP Szadek

                       Aleksander Forusiński - ZSR CKU Wojsławice

                       Weronika Domagalska - ZSR CKU Wojsławice

                       Szymon Jachimiak - PG 1 Zduńska Wola

                       Mateusz Półgrabia - PG 1 Zduńska Wola

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
NOTATNIK POWIATOWY 2015 ost.pdf.01.jpg
Baner na strone kalendarz imprez.jpg
animator sportu.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
bez tytułu.JPG
baner_right3.png
Reklama na strone.jpg
zajawka WS.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
logo term.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo wystawa2.JPG
ajax,download,6.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg