Wystawco! Do 12 sierpnia zgłoś swój udział w Wystawie Rolno-Przemysłowej
12-08-2015

Serdecznie zapraszam do udziału w XVI Regionalnej Wystawie Rolno-Przemysłowej, która odbędzie się w dniu 23 sierpnia 2015 r. (niedziela) na terenie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41.

Organizowana już po raz szesnasty przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli impreza wystawiennicza stanowi dla firm związanych z przemysłem i rolnictwem okazję do zaprezentowania swoich produktów, nawiązania kontaktów czy też zawarcia kontraktów handlowych.

W roku poprzednim w wystawie uczestniczyło ponad 120 firm związanych z przemysłem i rolnictwem, a odwiedziło ją blisko 15 tys. osób.

Dodatkowe informacje na temat XVI Regionalnej Wystawy Rolno-Przemysłowej można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli, tel. (43) 823 22 04 (prosić z Wydziałem Organizacyjnym), (43) 825 45 88 (Wydział Promocji, Kultury i Sportu), e-mail: org@powiatzdunskowolski.pl, promocja@powiatzdunskowolski.pl.

W załączniku dostępne są do pobrania: karty zgłoszeń oraz regulamin.

Starosta Zduńskowolski
                                                                                      Wojciech Rychlik