11-06-2015

Fundacja Wytwórnia z siedzibą w Łodzi przy ul. Łąkowej 29, w ramach tegorocznej VIII edycji Letniej Akademii Jazzu, finansowanej ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urzędu Miasta Łodzi, zaprasza grupy społeczne o utrudnionym dostępie do kultury tj. osoby uzależnione, niepełnosprawne, młodzież z ośrodków szkolno - wychowawczych, samotnych matek oraz osób starszych, na cykl audycji muzycznych. Podczas spotkań osoby te będą m.in. poznawać tajniki gry na instrumentach oraz techniki wykonawcze. Będzie to również czas rozmów z artystami na temat prezentowanych treści i form muzycznych oraz indywidualnych odczuć.

Koszty związany z udziałem w Letniej Akademii Jazzu pokrywa organizator – Fundacja Wytwórnia. Po stronie uczestników pozostają koszty związane z przejazdem.

Zgłoszeń należy dokonywać do dnia 22 czerwca 2015 r. Wszelkich informacji, dotyczących kwestii organizacyjnych udziela Pani Karolina Juzwa pod numerem telefonu 797 005 501, e – mail: karolina.juzwa@wytwornia.pl

Więcej informacj: http://letniaakademiajazzu.pl/