VIII edycja imprezy integracyjnej „Jesteśmy razem”
12-06-2015
Galerie:

Dzisiaj, od godziny 11:00, na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Zduńskiej Woli odbywała się impreza integracyjna „Jesteśmy razem” zorganizowana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. Impreza jest współfinansowana z środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podczas imprezy na scenie wystąpili, m.in., mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Zduńskiej Woli, uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Zduńskiej Woli i wokaliści PCKSiR w Zduńskiej Woli.

Ponadto imprezę uświetniły zabawy indiańskie i szczudlarze, darmowe stoiska z watą cukrową, lodami, kolorowymi dmuchańcami, malowanie buziek i baloniki.

Celem imprezy „Jesteśmy razem” jest integracja i wsparcie osób uczestniczących w projekcie oraz ich otoczenia, uwrażliwienie społeczeństwa na potrzeby i problemy osób niepełnosprawnych jak i osób usamodzielnianych.