Powiat zduńskowolski przyjazny rodzinie
22-06-2015

Powiat zduńskowolski otrzymał od marszałka województwa łódzkiego Witolda Stępnia podziękowania za organizację rodzinnych spotkań integracyjnych na terenie powiatu zduńskowolskiego oraz udział w konkursie „Województwo łódzkie przyjazne rodzinie”, organizowanym przez Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Łodzi

Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Łódzkiego miał na celu wyróżnienie jednostek samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców z terenu województwa łódzkiego, realizujących cele polityki rodzinnej poprzez działania i inicjatywy, szczególnie wartościowe dla rodzin z województwa łódzkiego oraz prezentację i promocję dobrych praktyk dotyczących wspierania rodzin przez jednostki samorządu terytorialnego oraz przedsiębiorców, działające na rzecz rodzin wielodzietnych w województwie łódzkim.

Uroczyste podsumowanie konkursu miało miejsce w Łowiczu podczas III Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin.