naglowek.jpg
 
Aktualności
Gratulacje dla stypendystów!
25-06-2015

Serdeczne gratulacje dla 92 uczniów szkół prowadzonych przez powiat zduńskowolski, którzy odebrali dziś stypendia starosty zduńskowolskiego za rok szkolny 2014/2015.

 

Zgodnie z uchwałą Zarządu Powiaty Zduńskowolskiego przyznane zostały stypendia dla szczególnie uzdolnionych uczniów:

- którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce (średnia ocen min. 5,3 dla uczniów liceów ogólnokształcących i gimnazjum, 5,0 dla uczniów technikum oraz 4,75 dla uczniów zasadniczych szkół zawodowych)

- którzy zostali laureatami, finalistami lub brali udział w olimpiadach i turniejach (na szczeblu co najmniej wojewódzkim lub okręgowym) organizowanych na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad (Dz. U. Nr 13, poz. 125).

Ogółem suma przyznanych stypendiów za rok szkolny 2014/2015 wyniosła 55 400 zł.

 

Wnioski o stypendia dla poszczególnych uczniów złożyli dyrektorzy szkół, a rozpatrzyła je komisja, powołana przez Starostę Zduńskowolskiego dokonując analizy pod względem zgodności z obowiązującym regulaminem wniosków o stypendia.

P o n i ż e j   l i s t a   w s z y s t k i c h   n a g r o d z o n y c h

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli:

Amanda Binka

Marta Głowacka

Paulina Krystek

Wiktoria Łuczak

Karolina Mańka

Adam Staniucha

Karolina Szczepaniak

Paulina Szydłowska

Karol Tutek

Aleksandra Waligórska

Dominika Gędek

Anna Mańka

Olga Kałwelis

Daria Buśko

Anna Pietrowska

Aleksandra Pietrowska

Alicja Pawlak

Emil Kusiak

Ewelina Błaszczyk

Kacper Giezek

Maciej Teodorczyk

Adam Niezgodzki

Weronika Trzcińska

Igor Kulda

Anna Marędziak

Aleksandra Woskowska

Joanna Pabich

Marta Smolarek

Marta Krajda

Weronika Łuczak

Natalia Brodalka

Julia Czerbniak

Jakub Wojtkowski

Kacper Mazurkiewicz

Wiktor Rosiak

Ewelina Szewczyk

Adam Podgrodzki

Jakub Kucharski

Kacper Kubiak

 

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli:

Angielina Gajewska

Anna Aleksandrowcz

Joanna Piechal

Bartosz Kołodziejek

Mikołaj Barski

Krzysztof Beme

Klaudia Krawczyk

Rafał Olejnik

Cezary Klimkowski

Natalia Galert

Marta Kujawiak

Natalia Maląg

Gabriela Potoniec

Justyna Florczak

Aleksandra Makowska

Marta Łyszczarz

Karina Olszewska

 

Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli:

Krzysztof Agaś - Lange

Łukasz Antoszczyk

Michał Jaworski

Mariusz Kowalczyk

Michał Kurzawa

Adam Perlik

Maksym Prusisz

Bartłomiej Rybacki

Gabriel Stelmasiak

Jakub Szymański

Dawid Olbiński

Paweł Młynarczyk

Mateusz Dionizy

Hubert Świerczewski

 

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Zduńskiej Woli:

Patrycja Urbaniak

Dominik Michalak

Anna Graczyk

Julita Michalak

Dagmara Sulgan

Monika Machela


Zespół Szkół Rolnicze CKU w Wojsławicach:

Dawid Matusiak

Weronika Domagalska

Aleksander Forusiński

Karol Klimaszewski

Damian Jurczak

Anna Różańska

Kamil Sobczyk

Marcin Feliniak

Patrycja Pecujko

 

Zespół Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli:

Joanna Kępniak

Estera Michalska

Katarzyna Mikołajczyk

Kamil Siekierski

Eryka Radwańska

 

Zespół Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli:

Jakub Wojciechowski

Anna Stępnik

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
NOTATNIK POWIATOWY 2015 ost.pdf.01.jpg
Baner na strone kalendarz imprez.jpg
animator sportu.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
bez tytułu.JPG
baner_right3.png
Reklama na strone.jpg
zajawka WS.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
logo term.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo wystawa2.JPG
ajax,download,6.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg