naglowek.jpg
 
Aktualności
Sportowy weekend
29-06-2015

Trzy imprezy sportowe zorganizowano na terenie powiatu zduńskowolskiego w miniony weekend. Poniżej fotorelacja z poszczególnych wydarzeń.

 

Na boisku Orlik przy ul. Jasnej wręczono nagrody najlepszym zespołom i zawodnikom w rozgrywanym od kilku tygodni turnieju „Lolek Cup”.

W kat. gimnazjalnej zwyciężyła drużyna "Petałda Mirabelki". Wśród drużyn licealnych najlepsza była "Cieszybyła". Najlepszym strzelcem turnieju w kat. gimnazjum został Mateusz Dudek, w kat. liceum+starsi - Piotr Tomczyk. Najlepszy bramkarz to Szymon Szmyt.

Rozgrywki zorganizowali Centrum Inicjatyw Społecznych im. św. Jana Pawła II oraz Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli.

Tego samego dnia na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego miała miejsce XIII Spartakiada Amazonek Regionu Łódzkiego, którą połączono z 10-leciem zduńskowolskiego stowarzyszenia.

Panie rywalizowały w różnych konkurencjach, m.in., niesieniu ziemniaków na desce. Zmagania zwieńczyła uroczysta kolacja z okazji 10-lecia istnienia Stowarzyszenia Amazonka w Zduńskiej Woli.

 

Jedenaście drużyn piłkarskich wzięło udział w 9. edycji turnieju „Spontan Cup”. Pierwsze miejsce zajęła drużyna „Maksimum”, drugie - „Fitness Forma/Rajsport Active” a trzecie – „Extraliga.pl”. Królem strzelców został Paweł Romek z drużyny  „Chicago Club Broszki”, najlepszy zawodnik turnieju to Adam Konieczny z „Fitness Forma/Rajsport Active”, a najlepszy bramkarz - Radek Potentas z „Extraligi.pl”.

Głównym organizatorem Spontan Cup był sieradzki Rajsport Active Anton Team przy współudziale powiatu zduńskowolskiego i Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg