naglowek.jpg
 
Aktualności
Weekend z folklorem i wyścigiem.Zapraszamy!
30-06-2015

Przed nami weekend imprez o randze międzynarodowej. W piątek, 3 lipca rozpocznie się Międzynarodowy Festiwal Folklor Świata a w sobotę przez nasz powiat przejadą uczestnicy Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków.

 

Folklor Świata

Międzynarodowy Festiwal Folklor Świata z udziałem zespołów z Chorwacji, Węgier, Czech, Ukrainy i Polski rozpocznie barwny korowód, który przejdzie w piątek 3 lipca ulicami Zduńskiej Woli trasą: pasaż Rajczaka - Łaska - Kościelna - Złotnickiego - Piwna - PMOS. Start o 16.30.

W sobotę wśród wielu atrakcji - przesłuchania konkursowe, występy zespołów artystycznych z PCKSiR, „Biesiada zduńskowolska”, koncert galowy Festiwalu, koncert zespołu Ciupaga oraz  stoiska i warsztaty rękodzieła artystycznego, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne.

Szczegóły w załączeniu poniżej.

 

Wyścig kolarski

Lotny finisz do V etapu 26. Międzynarodowego Wyścigu „Solidarności” i Olimpijczyków będzie można zobaczyć stając na trasie przejazdu przy ulicy Łaskiej. Zapraszamy 4 lipca na godzinę 11.40 przed budynek Zespołu Szkół Elektronicznych.  

Wyścig „Solidarności” i Olimpijczyków jest jedną z ważniejszych dla polskiego kolarstwa wieloetapową  imprezą w Polsce, w której startują wysokiej klasy zawodnicy.

Trasa wyścigu przez powiat zduńskowolski przebiegać będzie przez: Rembieszów, Pstrokonie, Zapolice, Poręby, ul. Widawską, ul. Złotą, ul. Kościelną, ul. Łaską, ul. Karsznicką w kierunku Marzenina.

Zachęcamy do kibicowania zawodnikom!

 

Wszystkich zmotoryzowanych przepraszamy za przejściowe utrudnienia w ruchu związane z zamknięciem dróg na trasie przejazdu wyścigu.

Szczegóły w załączeniu poniżej.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg