naglowek.jpg
 
Aktualności
Wystawa Rolno-Przemysłowa już 23 sierpnia !
21-08-2015

Powiat Zduńskowolski po raz 16. będzie miał przyjemność gościć wystawców  i odwiedzających na organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli - Regionalnej Wystawie Rolno-Przemysłowej.

 

Wystawa każdego roku wzbudza ogromne zainteresowanie ze strony zarówno pokazujących swój potencjał wystawców, jak i odwiedzających, którzy od lat biorą w niej udział w liczbie kilkunastu tysięcy osób.

 

Uczestnictwo w zduńskowolskiej Wystawie Rolno-Przemysłowej pozwala funkcjonującym

w regionie producentom, przedsiębiorcom i usługodawcom na prezentację własnych produktów i usług. Zwiedzający mają okazję do swobodnego porównania różnorodnych ofert i bliższego zapoznania się z propozycjami firm.

Miło nam, że po raz kolejny impreza jest objęta honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Wojewody Łódzkiego i Marszałka Województwa Łódzkiego.

W programie tegorocznej imprezy, poza częścią wystawienniczą,  znajdą się, między innymi, występy zespołów tanecznych i wokalnych, program artystyczny dla najmłodszych, pokazy Bractwa Rycerskiego, pokaz koni, propagowanie idei adopcji bezdomnych psów. Gwiazdą wieczoru będzie - Norbi.

 

Szczegóły z godzinowym planem wydarzeń w załączonym plakacie XVI Regionalnej Wystawy Rolno-Przemysłowej w Zduńskiej Woli.

Zapraszamy do udziału !

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg