Powiatowa Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Trwa nabór
13-08-2015

Starosta Zduńskowolski Wojciech Rychlik zaprasza organizacje pozarządowe, fundacje i jednostki samorządu terytorialnego z obszaru powiatu zduńskowolskiego, do zgłoszenia po jednym kandydacie na członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Zduńskowolskim.

Zgłoszenie powinno zawierać:

- pełną nazwę jednostki zgłaszającej,

- imię i nazwisko,

- adres do korespondencji kandydata,

- oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na powołanie w skład Rady.

Zgłoszenia kandydatów należy dokonać w formie pisemnej i przedłożyć w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli przy ulicy Złotnickiego 25, w terminie do 21 dni od daty opublikowania ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego, tj. od dnia 11 sierpnia 2015 r.  (publikacja dostępna http://dziennik.lodzkie.eu/ActByMonthYear.aspx).

Powołanie członków Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Zduńskowolskim nastąpi w terminie określonym w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 roku w sprawie organizacji oraz trybu działania wojewódzkich i powiatowych społecznych rad do spraw osób niepełnosprawnych (Dz. U. Nr 62, poz. 560).

Szczegółowych informacji na ten temat udziela Wydział Spraw Społecznych i Wspierania Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli, ul. Żeromskiego 3a, 98-220 Zduńska Wola, pokój 27A, tel. (43) 672-29-52.