Rozpoczęliśmy Dni ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego
14-08-2015

Powiatowym Turniejem Ulicznej Piłki Koszykowej Street Ball, rozgrywanym na "Orliku" przy II LO, rozpoczęły się tegoroczne Dni ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego.

Jeszcze dziś o godz. 18.00 zapraszamy do udziału w uroczystej mszy św. w kościele pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego przy ul. Staffa, a jutro w programie, m.in., złożenie kwiatów przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego, Turniej Piłki Nożnej Klubów Abstynentów i Środowisk Trzeźwościowych, rejestracja dawców szpiku, możliwość wykonania badań profilaktycznych i dużo muzyki - w koncercie Trzech Tenorów wystąpią artyści Operetki Poznańskiej a tuż po nich - zespół Leszcze z Katarzyną Pakosińską. Na zakończenie będzie można pobawić się przy muzyce prezentowanej przez DJ Webstera.

ZAPRASZAMY NA TEREN PMOS ! (ul. Dolna 41). Szczegóły w załączonym plakacie.

W TURNIEJU ZWYCIĘŻYŁA DRUŻYNA "WOJOWNICZE GRUBASY" Z SIERADZA. II MIEJSCE ZAJĘLI "WOJOWNICY" (Sieradz) A TRZECIE - "DZIKIE DZIKI" (Zduńska Wola).

NAGRODY W POWIATOWYM TURNIEJU STREET BALL WRĘCZYLI WOJCIECH RYCHLIK, STAROSTA ZDUŃSKOWOLSKI, MARCIN ŁABĘDZKI, WICESTAROSTA ZDUŃSKOWOLSKI ORAZ FELIKS PACEWICZ, ETATOWY CZŁONEK ZARZĄDU.

GRATULUJEMY!