Ogłoszenie o konsultacjach społecznych
22-09-2015

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016.

Konsultacje odbędą się w postaci spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się w dniu 7 października br. o godz. 9.00 w Sali widowiskowej Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Dolnej 41 (program spotkania do pobrania) oraz konsultacji przy wykorzystaniu strony internetowej z możliwością wypełnienia formularza konsultacji oraz tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli oraz udostępnienia projektu uchwały w celu złożenia przez organizacje opinii, wniosków i uwag.

W związku z powyższym informuję, iż do dnia 09 października 2015 r. można składać uwagi i propozycje zmian Programu w formie ankiety (załącznik).

Sugestie proszę składać na piśmie (ankieta do pobrania) podczas spotkania konsultacyjnego, faxem na numer (43) 823-22-04 lub drogą elektroniczną na adres: promocja@powiatzdunskowolski.pl.

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich zainteresowanych organizacji pozarządowych do udziału w w/w konsultacjach w sprawie Programu Współpracy.

Baner na strone kalendarz imprez 2016.jpg