Dzień Edukacji Narodowej - 14 paździenika 2015 r.
14-10-2015

W dniu 14 października br. o godz. 1300 w Powiatowym Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele oraz dyrektorzy obecni i poprzednich kadencji z powiatowych szkół oraz przedstawiciele samorządowi: pan Wojciech Rychlik, starosta zduńskowolski, pan Marcin Łabędzki, wicestarosta zduńskowolski, pan Feliks Pacewicz, etatowy członek Zarządu, pan Janusz Kochelski, Przewodniczący Rady Powiatu, pan Dariusz Kubiak, radny oraz pani Elżbieta Cieślak-Błasik, wizytator z Delegatury Kuratorium w Sieradzu.

Z tej okazji zostały wręczone Nagrody Starosty Zduńskowolskiego za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Nagrodami uhonorowani zostali:

1)    Gabriela Zduniak – nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego  w Zduńskiej Woli,

2)    Katarzyna Angerman– nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli,

3)    Sylwia Chojnacka – nauczyciel Zespołu Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli,

4)    Maria Szkudlarek – nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Zduńskiej Woli,

5)    Radosław Michalski – nauczyciel Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Zduńskiej Woli,

6)    Elżbieta Raj – nauczyciel Zespołu Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli,

7)    Katarzyna Jarczewska – nauczyciel Zespołu Szkół Rolnicze CKU w Wojsławicach,

8)    Aneta Piontek – nauczyciel Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli,

9)    Tomasz Marciniak – nauczyciel Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli,

10) Joanna Jarosławska – dyrektor Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli,

11) Ireneusz Stasiak – dyrektor Zespołu Szkół Rolnicze CKU w Wojsławicach,

12) Grzegorz Stasiak – dyrektor Centrum Kształcenia Ustawicznego w Zduńskiej Woli w Zduńskiej Woli.

Kwota nagrody dla nauczyciela: 2 800 zł, kwota nagrody dla dyrektora: 3 000 zł. Łączna kwota przydzielonych nagród: 34 200 zł

Uroczystość uświetnił występ wokalny wychowanków Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, a wspaniały poczęstunek i obsługę gości zapewniła młodzież Technikum z Zespołu Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli, kształcącego w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.