Zapraszamy wszystkich mieszkańców na uroczyste otwarcie Inkubatora Przedsiębiorczości w Zduńskiej Woli
16-10-2015

Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego oraz Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczyste otwarcie Inkubatora Przedsiębiorczości w Zduńskiej Woli, które odbędzie się

22 października 2015 o godzinie 15:00, przy ul. Szadkowskiej 6c.

Idea inkubatorów polega na utworzeniu miejsca, w którym nowo powstające przedsiębiorstwa otrzymują pomieszczenia na preferencyjnych warunkach aby mogły rozwijać swoją działalność. W ramach czynszu przedsiębiorca otrzymuje wyposażoną powierzchnie biurową, dostęp do komputera oraz sieci internetowej. Firmy skupione w Inkubatorze będą mogły na miejscu korzystać z doradztwa w zakresie biznesowo - zawodowym, rynkowym, marketingowym, oraz usług księgowo - finansowo - prawnych.

Inkubator umożliwi nowym firmom szybsze wejście na rynek i przyciągnięcie kapitału inwestycyjnego. Zapewni nowym przedsiębiorcom wsparcie, między innymi doradcze, szkoleniowe oraz pomoc w nawiązaniu kontaktów gospodarczych w pierwszym, najtrudniejszym okresie istnienia. Firmy te będą mogły tworzyć nowe miejsca pracy, przyczyniać się do społeczno-gospodarczej rewitalizacji środowiska lokalnego, komercjalizować nowe technologie.

Pozostając w nadziei na przyjęcie zaproszenia na uroczyste otwarcie Inkubatora Przedsiębiorczości, łączymy wyrazy szacunku,

Starosta Zduńskowolski

Prezes Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.