naglowek.jpg
 
Aktualności
Notatnik Powiatowy. Wersja elektroniczna, zachęcamy do lektury
22-12-2015

Zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją kolejnego wydania Notatnika Powiatowego, pisma samorządowego Powiatu Zduńskowolskiego.

 

W aktualnym wydaniu piszemy, między innymi, o oddanym do użytku instytucjom pomocowym obiekcie po byłej siedzibie Policji, działalności Zduńskowolskiego Inkubatora Przedsiębiorczości, aktualnościach i planach zduńskowolskiego szpitala, dziennych domach pomocy społecznej oraz zmianie stanu powiatowych dróg.

W wydaniu także relacje z wydarzeń edukacyjnych, kulturalnych, sportowych i rekreacyjnych, jakie odbyły się w ostatnim czasie na terenie powiatu zduńskowolskiego.

 

Wersja tradycyjna (papierowa) dostępna jest bezpłatnie do wyczerpania nakładu, między innymi, w budynkach Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli (ul. Złotnickiego, ul. Królewska, ul. Żeromskiego), Urzędzie Gminy Zduńska Wola, Urzędzie Miasta i Gminy i Szadek, Urzędzie Gminy Zapolice, domach kultury "Lokator", "Na Pięterku" oraz karsznickim MDK, Muzeum Historii Miasta, Ratuszu, Bibliotece i szkołach średnich.

 

Elektroniczna wersja Notatnika Powiatowego:

Czytaj (wersja w formacie gazety):

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg