Konkurs na opracowanie logo rozstrzygnięty
31-05-2016

W imieniu realizatorów projektu pn.: „Miejski Obszar Funkcjonalny Zduńska Wola – Karsznice – budowa łącznika z drogą ekspresową S8 na terenie powiatu zduńskowolskiego i powiatu łaskiego”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020, informujemy, iż w wyniku przeprowadzonego konkursu na opracowanie znaku graficznego (logo) projektu pn.: „Miejski Obszar Funkcjonalny Zduńska Wola – Karsznice – budowa łącznika z drogą ekspresową S8 na terenie powiatu zduńskowolskiego i powiatu łaskiego” Komisja Konkursowa powołana Zarządzeniem Starosty Zduńskowolskiego z dnia 16.05.2016 r. wyłoniła zwycięzcę. Najlepszy projekt został przygotowany przez pana Alberta Nogalę ze Zduńskiej Woli.

Drugie miejsce zajęli panowie Jakub i Mateusz Konieczni z firmy Bracia Konieczni z Łasku.

Miejsce trzecie zajął pan Tomasz Donat ze Zduńskiej Woli.

W konkursie zostało złożonych 12 prac przez 8 uczestników.

Organizator konkursu dziękuje wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie.

Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany odrębnie o miejscu i terminie podpisania umowy, uprawniającej do odbioru nagrody pieniężnej w wysokości 2 000 zł brutto.