Notatnik Powiatowy. Wersja elektroniczna, zachęcamy do lektury
10-06-2016

Zachęcamy do zapoznania się z elektroniczną wersją Notatnika Powiatowego, pisma samorządowego Powiatu Zduńskowolskiego.

W aktualnym wydaniu piszemy, między innymi, o remontach kolejnych dróg powiatowych, termomodernicacji DPS, utworzeniu Powiatowego Zarządu Dróg. Mamy propozycję dla przedsiębiorców. Są też relacje z wydarzeń organizowanych na terenie powiatu zduńskowolskiego i kalendarz wydarzeń na najbliższy kwartał.

Wersja tradycyjna (papierowa) dostępna jest bezpłatnie do wyczerpania nakładu, między innymi, w budynkach Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli (ul. Złotnickiego, ul. Królewska, ul. Żeromskiego), Urzędzie Gminy Zduńska Wola, Urzędzie Miasta i Gminy i Szadek, Urzędzie Gminy Zapolice, domach kultury "Lokator", "Na Pięterku" oraz karsznickim MDK, Muzeum Historii Miasta, Ratuszu, PTTK, Miejskiej Bibliotece Publicznej i szkołach średnich.

Elektroniczna wersja Notatnika Powiatowego: