Wakacaje !
24-06-2016

Dziś w całej Polsce, w tym także w powiecie zduńskowolskim uczniowie zakończyli swoją 10-miesięczną naukę.

Korzystając z tej okazji - w imieniu własnym, jak i Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego - składam serdeczne gratulacje wszystkim dzieciom oraz młodzieży z okazji uzyskanych wyników w nauce oraz zdobytych osiągnięć, wyróżnień i umjętności.

Ogrom podziękowań należy się również pracującym z nimi na co dzień nauczycielom dlatego wszystkim Państwu – dyrektorom szkół i placówek oświatowych powiatu zduńskowolskiego, nauczycielom, pracownikom administracji - dziękujemy za rzetelny trud i  odpowiedzialną pracę dydaktyczną i wychowawczą oraz za działania na rzecz edukacji.

Z wyrazami szacunku,

Wojciech Rychlik

Starosta Zduńskowolski

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w przyszłym tygodniu, dostępne będą na niej fotorelacje z uroczystych zakończeń roku szkolnego w szkołach powiatowych oraz informacje dotyczące osób wyróżnionych stypendiami z powiatu zduńskowolskiego.

Wszystkim życzymy miłych i bezpiecznych wakacji !