Otwarcie Orlika Lekkoatletycznego
28-09-2016

Przy II Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli, nastąpiło uroczyste otwarcie Orlika Lekkoatletycznego.

Młodzież będzie mogła korzystać z bieżni, skoczni w dal, oraz rzutni do pchnięcia kulą.

Wydarzeniu towarzyszyły Otwarte Mistrzostwa Powiatu Zduńskowolskiego w Lekkiej Atletyce w konkurencjach biegowych, skocznościowych oraz pchnięciu kulą. Była to doskonała okazja na wypróbowanie nowego obiektu.

Do sportowych rywalizacji przystąpiła  młodzież  z gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Najlepsi  otrzymali medale i puchary.

W uroczystym otwarciu boiska udział wzięli przedstawiciele Powiatu, szkoły, oraz uczestnik tegorocznych Mistrzostw Olimpijskich w Rio de Janeiro lekkoatleta Artur Kozłowski.