Zapraszamy na spotkanie informacyjne dotyczące planowanego utworzenia oddziału terenowego ŁIPH w Zduńskiej Woli
10-10-2016

W imieniu Prezesa Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
oraz Starosty Zduńskowolskiego
mamy przyjemność zaprosić na spotkanie informacyjne dotyczące planowanego utworzenia oddziału terenowego ŁIPH w Zduńskiej Woli.

Czwartek 13 października | godz. 14.00

Zduńskowolski Inkubator Przedsiębiorczości

ul. Szadkowska 6 c, Zduńska Wola

Prezes ŁIPH – Michał Haze – opowie o istocie i misji utworzenia oddziału, a także przybliży możliwości, które oferuje przynależność do Izby.

Spotkaniu towarzyszyć będzie specjalistyczny wykład prowadzony przez
renomowaną Kancelarię Prawną MARIAŃSKI GROUP
dotyczący aspektów prawnych sukcesji w firmie i właściwego przygotowania się do przekazywania firm kolejnym pokoleniom:

- metody przekazywania zarówno majątku prywatnego, jak i biznesu,

- zagrożenia wynikające z braku przygotowania do sukcesji,

-możliwości opracowania i wdrożenia planu zabezpieczającego trwałość przedsiębiorstwa,

- pozostałe korzyści związane z procesem sukcesji.

ŁIPH to największa organizacja samorządu gospodarczego regionu łódzkiego, zrzeszająca ponad 300 podmiotów. Wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych przedsiębiorców utworzyliśmy już trzy oddziały - w Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkimi Pabianicach. Biorąc pod uwagę rozwój Powiatu Zduńskowolskiego, jego położenie oraz otwarcie ZIP, chcielibyśmy zaoferować wsparcie w rozwoju lokalnego biznesu, które będzie jak najbliżej Państwa potrzeb i oczekiwań. W ŁIPH działamy zawsze „w trosce o przedsiębiorców”.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Po jego zakończeniu zapraszamy na lunch i networking.

Zgłoszenia udziału prosimy przesyłać do 12 października na adres: biuro@izba.lodz.pl