Ogłoszenie o konsultacjach społecznych
17-10-2016

Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących projektu Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017.

Konsultacje odbędą się w postaci konsultacji pisemnych, konsultacji przy wykorzystaniu strony internetowej z możliwością wypełnienia formularza konsultacji oraz tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli oraz udostępnienia projektu uchwały w celu złożenia przez organizacje opinii, wniosków i uwag.

W związku z powyższym informuję, iż do dnia 04 listopada 2016 r. można składać uwagi i propozycje zmian Programu w formie ankiety (załącznik) faxem na numer (43) 823-22-04 lub drogą elektroniczną na adres: promocja@powiatzdunskowolski.pl lub osobiście w dziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa (ul. Królewska 10, Zduńska Wola)

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich zainteresowanych organizacji pozarządowych do udziału w w/w konsultacjach w sprawie Programu Współpracy.

Do pobrania:

- Projekt Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2017.

Ankieta

- Zarządzenie Starosty Zduńskowolskiego z dnia 13 października 2016 r. w sprawie konsultacji projektu uchwały Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 Ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2017.