Zapraszamy do udziału w sesji
21-10-2016

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego pan Janusz Kochelski zaprasza na obrady XXIII sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje w dniu 28 października br. o godz. 10.00 (piątek).

Posiedzenie odbędzie się
w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacjiw Zduńskiej Woli,
ul. Kilińskiego 17-  PMDK  „Na Pięterku”

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XXIII sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Ustalenie porządku dziennego obrad.

3. Przyjęcie protokołu z XXII sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.

4. Informacja Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.

5. Powołanie Komisji Uchwał.

6. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych powiatu zduńskowolskiego za rok szkolny 2015/2016.

7. Opinia i raport biegłego rewidenta z badania sprawozdania finansowego Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. o.o. w Zduńskiej Woli za rok obrotowy od 1 stycznia 2015 r. do 31 grudnia 2015 r.

8. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia aktualizacji Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2007-2020.

9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia o współpracy dotyczącego współfinansowania opracowania Katalogu Ofert Inwestycyjnych.

10. a) Informacja Przewodniczącego Rady dotycząca analizy oświadczeń majątkowych Radnych Powiatu Zduńskowolskiego.

b) Informacja Starosty Zduńskowolskiego dotycząca analizy oświadczeń majątkowych      członków Zarządu Powiatu, Kierowników jednostek organizacyjnych powiatu, osób wydających decyzje administracyjne w imieniu Starosty oraz osób zarządzających i członków organów zarządzających powiatowymi osobami prawnymi.

11. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XIII/109/15 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2016-2025  –FK.22/16.

12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XIII/110/15 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2016 – FK.23/16.

13. Interpelacje i zapytania Radnych.

14. Wnioski i oświadczenia Radnych.

15. Sprawy różne.

16. Zakończenie XXIII sesji V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.