Rusza budowa łącznika z S8 i ronda: Piwna-Paprocka-Dolna
18-05-2017

W Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli podpisano dziś umowy na realizację robót budowlanych w ramach dwóch zadań inwestycyjnych:

oraz

- „Rozbudowa skrzyżowania ulic: Piwnej, Paprockiej i Dolnej w Zduńskiej Woli na skrzyżowanie typu rondo.”

W spotkaniu, podczas którego podpisano umowy, uczestniczyli Wojciech Rychlik, Starosta Zduńskowolski, Marcin Łabędzki, Wicestarosta Zduńskowolski, Piotr Niedźwiecki, prezydent Miasta Zduńska Wola, Dariusz Polak, Członek Zarządu Powiatu Łaskiego, Antoni Wujda, zastępca Wójta Gminy Zduńska Wola, Jerzy Kotarski, Wójt Gminy Sędziejowice, Andrzej Włodarczyk z firmy WŁODAN Spółka Jawna z miejscowości Porszewice k. Pabianic, Jarosław Pabich z Zakładu Usług Komunalnych s.c. Barbara Pabich/Jarosław Pabich.

W załączeniu szczegółowe informacje dotyczące opisanych przedsięwzięć.