Piknik Maksymilianowski. Zapraszamy koła gospodyń wiejskich i atrakcje dla najmłodszych
13-06-2017

W dniu 15 sierpnia odbędzie się Powiatowy Piknik Maksymilianowski. Będą różnorakie atrakcje a wśród nich prezentacja i możliwość degustacji specjałów kół gospodyń wiejskich funkcjonujących na terenie powiatu zduńskowolskiego.

Zachęcamy przedstawicieli kół do zgłaszania swojego udziału poprzez zamieszczony obok formularz zgłoszeniowy "KARTA ZGŁOSZENIA - Koła Gospodyń Wiejskich".

Wśród odwiedzających Piknik nie zabraknie naszych najmłodszych mieszkańców, dlatego zachęcamy do zgłoszenia się firmy zajmujące się dostarczaniem atrakcji dla najmłodszych (wesołe miasteczka, dmuchańce, przejażdżki na kucykach, wata cukrowa, lody, itp.). Zgłoszenia można dokonać za pomocą znajdującego się w załącznikach formularza "KARTA ZGŁOSZENIA - atrakcje dla najmłodszych".

Termin - 15 sierpnia w godzinach 14 - 22

Miejsce - PMOS ul. Dolna 41

KARTA ZGŁOSZENIA - Koła Gospodyń Wiejskich

KARTA ZGŁOSZENIA - atrakcje dla najmłodszych

ORGANIZATOR:

Wydział Promocji, Kultury i Sportu - ul. Królewska 10,  tel. 43 824 48 44, e-mail: promocja@powiatzdunskowolski.pl.