naglowek.jpg
 
Aktualności
Kolarski Wyścig Juniorów Po Ziemi Łódzkiej Karton Polska Tour
17-07-2017

Karol Wawrzyniak zwyciężył w II etapie Kolarskiego Wyścigu Juniorów Po Ziemi Łódzkiej Karton Polska Tour. Etap miał miejsce w powiecie zduńskowolskim. Zwycięzca reprezentuje barwy UKS Copernicus Toruń - Akademii Kolarskiej Michała Kwiatkowskiego. Drugie miejsce zajął Uladzislau Tsimoshyk z Białorusi, a trzeci był Kajetan Albanowski z ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz.

 

Start i meta usytuowane były na ul. Złotnickiego w Zduńskiej Woli. W wyścigu wystartował też zduńskowolanin Sebastian Pietrzak reprezentujący Zduńskowolskie Towarzystwo Cyklistów.

 

Kolarski Wyścig Juniorów Po Ziemi Łódzkiej Karton Polska Tour zakończył się 16 lipca i zwyciężył w nim Białorusin Dzianis Mazur. Na podium wyścigu stanęli również Dawid Burczak z SMS Świdnica, zwycięzca etapu „Po Powiecie Łaskim” oraz Karol Wawrzyniak z UKS Copernicus Toruń, który wygrał etap „Po Powiecie Zduńskowolskim”.

Zwycięstwo w klasyfikacji drużynowej odniosła ekipa Szkoły Mistrzostwa Sportowego ze Świdnicy.

 

Etap w powiecie zduńskowolskim wspólnie z głównym organizatorem - Stowarzyszeniem Akcja dla Kolarstwa zorganizował Powiat Zduńskowolski.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg