Sierpniowe wydarzenia kulturalne
03-08-2017

IWONA PAVLOVIĆ, RAFAŁ KRÓLIKOWSKI, zespół FEEL. Przed nami Piknik Maksymilianowski i 18. Wystawa Rolno-Przemysłowa.

W programie Pikniku - koncert FEEL, występ pochodzącej ze Zduńskiej Woli aktorki i wokalistki – JOANNY ALEKSANDROWICZ, artystów Operetki Poznańskiej. Będą też akcje prozdrowotne, przegląd Kół Gospodyń Wiejskich, darmowy grill, a na koniec - zabawa pod gwiazdami i sztuczne ognie.

Wystawę Rolno-Przemysłową poprzedzi Forum Gospodarcze z udziałem między innymi TERESY KOPIAS I RAFAŁA KRÓLIKOWSKIEGO (18-20 sierpnia).

Natomiast w samym dniu wystawy - 20 sierpnia - niespodzianka - zmiana odsłony wydarzeń towarzyszących. W podróż po świecie mody, wizażu i fitnessu zabierze nas między innymi IWONA PAVLOVIĆ.

Całość zakończy pokaz sztucznych ogni. W tym dniu pełnym rozrywki będzie też można pomóc potrzebującym - na miejscu będzie mobilny punkt krwiodawstwa.

Wydarzeniom poświęcona była dzisiejsza konferencja prasowa. Szczegóły na plakatach i na bieżąco na naszym profilu FB.