naglowek.jpg
 
Aktualności
Zmagania tenisistów IKS "START"
14-11-2017

Za nami kolejny trudny i wyczerpujący weekend dla tenisistów IKS "START".


Poniżej relacja nadesłana przez pana Bogusława Pabicha, prezesa IKS Start. 

"Przedpołudniowe zmagania rozpoczęła drużyna III ligowa meczem z UMLKS Radomsko zdecydowanie wygrywając 8 : 2.

Po południu drużyna I ligowa podejmowała drużynę BISTS Bielsko Biała i mimo walki o każdy punkt setowy przegrała mecz 2 : 8.

Dla naszej drużyny punkty zdobyli Grzegorz Janczewski wygrywając z Jarosławem Tomickim - czołowym zawodnikiem kraju i debel Kaczmarek Andrzej/Sankowski Marcin v Pietraszko Łukasz/Szymczyk Jan. Drużyna z Bielsko Białej jest bardziej doświadczona i wyżej notowana, a po zwycięstwie nad nami wskoczyła na I miejsce w tabeli I ligi strefy południowej Polski. Na meczu brakowało niewątpliwie Tomasza Wiśniewskiego, który z ważnych powodów nie mógł być obecny. Tak wysoka przegrana boli dotkliwie, tym bardziej że dwa punkty w meczach Andrzeja Kaczmarka z Łukaszem Pietraszko i Janem Szymczykiem były w zasięgu w przegranych 2 : 3 pojedynkach, gdyż piąte sety zakończyły się wynikiem 9 : 11.

Naszym I ligowym zawodnikom pozostanie do rozegrania jeszcze jeden mecz w I rundzie na wyjeździe 22 grudnia z LKS ODRA Głoska. Walka trwa nadal, nie poddajemy się!

12 listopada III ligowa drużyna na wyjeździe rozegrała mecz z GUKS Gorzkowice wygrywając 8 : 2. To kolejne dwa zwycięstwa w tej drużynowej rywalizacji".

 


 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg