26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
10-01-2018

W najbliższą niedzielę 14 stycznia, 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zapraszamy na teren Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy ul. Dolnej 41, gdzie od godz. 9:00 w sali widowiskowej będzie można wziąć udział w loteri fantowej.

Na godz.10.30 zaplanowano bieg „Policz się z cukrzycą”. W godz. 13.30 - 19.30 odbywać się będzie rejestracja potencjalnych Dawców szpiku kostnego. Pierwsza licytacja na scenie odbędzie się o godz. 15:30.

W programie również wystawa pojazdów zabytkowych i militarnych, pokaz cięcia samochodu. Będą też zajęcia sportowe, fotobudka, pokazy strażackie, symulator dachowania. Podczas finału WOŚP zapraszamy na koncerty Studia Tańca ARABESQUE, Lajdis Dance oraz podopiecznych PCKSR w Zduńskiej Woli.

Na miejscu będzie możliwość skorzystania z zasobów sklepiku oraz z kawiarenki.

jumultithumb_joomla-ua.org.jpg