naglowek.jpg
 
Aktualności
Kolejne mecze I-ligowej drużyny IKS "START"
05-02-2018

Kolejne mecze I-ligowej drużyny IKS "START". Poniżej relacja Klubu.

 

W piątkowe popołudnie 02 lutego 2018 r. nasza I ligowa drużyna udała się do Zamościa, by rozegrać na wyjeździe sobotni mecz z liderem Grupy Południowej PWSZ Zamość. Był to jeden z dalszych wyjazdów.


Drużyna przeciwników wystąpiła w wzmocnionym składzie o Ihora Zavadskyiego z Ukrainy, który w pierwszym meczu z nami nie wystąpił.


Po pierwszych grach singlowych przegrywaliśmy 1 : 3 (wygrany pojedynek Marcin Sankowski v Łukasz Gołda 3 : 2).


Debel Janczewski/Kaczmarek grający na pierwszym stole z deblem Kozieł/Litwiniuk uległ 0 : 3, natomiast debel na drugim stole Wiśniewski/Sankowski v Zavadskyi/Gołda wygrał 3 : 2. Po deblach i przed drugą partią meczy singlowych było 2 : 4 dla Zamościa.

Z czterech pojedynków wygranym dla nas był tylko jeden Tomasza Wiśniewskiego z Pawłem Koziełem 3 : 1, w meczu Grzegorza Janczewskiego z Marcinem Litwiniukiem była szansa na zwycięstwo. W pięciosetowym pojedynku, w ostatniej partii Grzegorz przegrał 9 : 11.


Mimo ambitnej walki przegraliśmy 3 : 7. Zespół przeciwników jest na topie grupy, a z przebiegu meczu mimo przegranej widać, że rozgrywamy jako beniaminek wyrównane walki i nie brakuje nam aż tak dużo do najlepszych.

Protokół z meczu: http://ligi.pzts.pl/mecz/5/28/2734/pwsz-zamosc-iks-start-zdunska-wola/


W dniach 26-28 stycznia odbywało się Grand Prix Polski seniorów w Łomży. Grzegorz Janczewski zakwalifikował się do tego turnieju z pierwszego miejsca po Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w Rawie Mazowieckiej . Na 131 uczestniczących zawodników zajął miejsce w przedziale 25 - 3 wśród najlepszych zawodników w kraju. Jest to już trzeci turniej Grand Prix w którym uczestniczmy w tym sezonie.


Następny mecz I ligowy rozgrywamy w Zduńskiej Woli 10 lutego 2018 r. z ZKS Zielona Góra na który już teraz serdecznie zapraszamy.

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
och środ. baner.jpg