Gimnazjaliści poznali powiatowe szkoły
14-03-2018

Zakończyły się Targi Edukacyjne dla Gimnazjalistów, zorganizowane przez Powiat Zduńskowolski przy współudziale I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego i Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej w Zduńskiej Woli.

Formuła targów to doskonała okazja dla uczniów szkół gimnazjalnych na poznanie oferty szkół ponadgimnazjalnych funkcjonujących na terenie powiatu zduńskowolskiego. Dodatkową atrakcją były przygotowane przez uczniów krótkie scenki pokazujące, czego w której z placówek można się nauczyć. Targi odwiedziło kilkuset uczniów klas III gimnazjów.

W konkursie na najbardziej kreatywne stoisko nagroda trafiła do I Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej Woli, a wyróżnienie do Zespołu Szkół im. Kazimierza  Kałużewskiego i Juliusza Sylli  w Karsznicach.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg