Warsztaty Dialogu i Innowacyjności 2018
10-10-2018

Dziś w Zduńskowolskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, zorganizowaliśmy „Warsztaty Dialogu i Innowacyjności”.

Podczas tegorocznej edycji skupiliśmy się na branży spożywczej, zdrowej żywności i zdrowym trybie życia. Swoją wiedzą w tych tematch podzieliła się z nami Pani dr inż. Ilona Gałązka - Czarnecka z Politechniki Łódzkiej, Agata Biernat - Miss Polonia 2017, instruktorka fitness oraz przedstawiciele Firmy Soligrano Sp. z o.o. Sp. K. - producent zdrowej żywności.

Warsztaty odbyły się w ramach projektu pn.: „Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Beznazwy-1.jpg
co gdzie kiedy.jpg