RUSZA: III Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich z twórczości i wydarzeń historycznych.
13-03-2014

Misją festiwalu jest prezentacja i popularyzacja filmów poświęconych widowiskom historyczno-batalistycznym. To pierwszy i jedyny w Polsce pomysł na promocję tego typu produkcji.
Dla twórców i dla widzów festiwalu to unikatowa i bardzo atrakcyjna lekcja historii – filmy poświęcone są wydarzeniom związanym z historią danego regionu.
Filmy, które zaprezentowane zostaną w trakcie festiwalu, oparte są na faktach historycznych, które znajdują swe potwierdzenie w fachowej literaturze.

Organizatorami są Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli oraz Stowarzyszenie Historyczne Chrobry I.

Miejsce:

PMOS,
ul. Dolna 41, Zduńska Wola

Czas:

2 maja 2014 r.

godzina 15:00 – rozpoczęcie festiwalu

3 maja 2014 r.

godzina 14:00 – wręczenie nagród

W załączeniu na stronie jest dostępny regulamin oraz karta zgłoszenia na III Ogólnopolski Festiwal Filmów Amatorskich z twórczości i wydarzeń historycznych.