Oferta dla gimnazjalistów
Galerie:

Marcowe targi edukacyjne są adresowane do tych, którzy stoją przed pierwszą poważną decyzją w swoim życiu: wybór dalszej ścieżki kształcenia w dużym stopniu określi losy młodych ludzi. Dlatego warto nie tylko przejrzeć wykaz kierunków kształcenia w poszczególnych placówkach, lecz także podchwycić coś z charakteru danej szkoły.

Okazją ku temu są właśnie coroczne targi dla gimnazjalistów – w tym roku zorganizowano je po raz piętnasty. 19 marca w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego przez kilka godzin wśród ciekawie zaaranżowanych stoisk, przygotowanych przez szkoły ponadgimnazjalne z terenu powiatu zduńskowolskiego, przewijały się tłumy zwiedzających; nagrodę za najbardziej aktywną promocję szkoły (1000 zł) przyznano Zespołowi Szkół RCKU z Wojsławic, wyróżnienie (500 zł) zdobył Zespół Szkół z Karsznic.

W trakcie części oficjalnej uhonorowano laureatów II Powiatowego Konkursu Projektowania Ubioru, zorganizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1 – kreacje trzech najlepszych projektantek zostaną pokazane na Max Make Up Festiwalu, który odbędzie się 22 czerwca na terenie PMOS.

Organizatorzy XV Targów Edukacyjnych dla Gimnazjalistów: Starostwo Powiatowe, Mobilne Centrum Informacji Zawodowej OHP i I Liceum Ogólnokształcące.

Baner na strone kalendarz imprez 2016.jpg