naglowek.jpg
 
Aktualności
Certyfikaty dla kadetów z Wojsławic

11 kwietnia uczniowie klas trzecich liceum o profilu policyjnym i strażackim w Wojsławicach otrzymali certyfikaty, które są potwierdzeniem ukończenia specjalistycznych szkoleń – kadeci, poza edukacją w szkole, doskonalili swe umiejętności na obozach sprawnościowych, na zajęciach studyjnych w Komedach w Zduńskiej Woli, Łasku i Poddębicach, w akcjach prewencyjnych na rzecz zwiększenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży; uzyskali karty pływackie, certyfikat z samoobrony, pierwszej pomocy i przeszkolenia strzeleckiego.

Klasy mundurowe utworzono w Zespole Szkół sześć lat temu; w tym roku naukę ukończył trzeci rocznik „policyjny” (72 uczniów) i drugi „pożarniczy” (20 uczniów), 11 uczniów uzyskało odznakę „superkadeta”.

Na uroczystości byli obecni przedstawiciele Komendy Głównej Policji, władz województwa łódzkiego, władz samorządowych z terenu powiatu zduńskowolskiego, służb mundurowych z regionu, władz oświatowych i oczywiście rodzin kadetów. Końcowy pokaz musztry paradnej nagrodzono gromkimi brawami.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg