naglowek.jpg
 
Aktualności
XIV Potyczki Matematyczne rozstrzygnięte
30-05-2014
Galerie:
grafika
Ilość fotografii: 24

 

29 maja w Zespole Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach został rozstrzygnięty XIV Powiatowy konkurs pn. „Potyczki matematyczne”.


W konkursie wzięła udział rekordowa liczba dzieci - 254 uczniów z 14 szkół podstawowych i 10 szkół gimnazjalnych z terenu powiatu zduńskowolskiego. Nagrodzono 59 uczniów, którzy dostali atrakcyjne nagrody rzeczowe, dyplomy, statuetki. W uroczystości wręczania nagród wziął udział wicewojewoda Paweł Bejda, który w swojej wypowiedzi stwierdził, że matematyka zasługuje na miano „królowej nauk” oraz podkreślił, że jest ona naprawdę przydatna w życiu codziennym.


Poniżej przedstawiamy laureatów głównych nagród:

 

SZKOŁY PODSTAWOWE:

KLASY 4

I miejsce – Olaf Gajewczyk – SP nr 7

II miejsce – Michał Kaniecki – SP nr 2

III miejsce – Ewa Błońska – SP nr 9, Filip Ogiński – SP nr 6 i Jakub Zieliński – SP nr 10



KLASY 5

I miejsce – Zuzanna Różycka – SP nr 7 i Konrad Lis – SP Krobanów

II miejsce – Szymon Rudecki – SP nr 10

III miejsce – Michał Owczarek – SP nr 10 i Franciszek Zieliński – SP nr 10



KLASY 6

I miejsce – Szymon Drabiński – SP nr 10

II miejsce – Katarzyna Kaczmarek – SP nr 6, Mateusz Kowalczyk – ZPGiSP Szadek i Joanna Tylawska – SP Prusinowice

III miejsce – Małgorzata Sójka – ZPGiSP Szadek, Weronika Kazimierczak – ZSO Zapolice, Dominika Kaczmarek – SP nr 2 i Jakub Banachowski – SP nr 10



GIMNAZJA:

KLASY 1

I miejsce – Bartosz Klimek – PG nr 2

II miejsce – Mariola Bartosik – ZSO Zapolice, Jakub Kolwalczyk – PG nr 1, Patrycja Sowała – ZGSPiP Czechy i Weronika Werbicka – ZSO Zapolice

III miejsce – Agnieszka Dobrowolska – ZGSPiP Czechy, Kacper Garbaciński – PG nr 1, Tomasz Kałużny – PG nr 2, Patrycja Kaźmierczak – ZSO Zapolice i Michał Rejer – PG nr 2



KLASY 2

I miejsce – Mateusz Półgrabia – PG nr 1 i Szynom Jachimiak – PG nr 1

II miejsce – Paulina Wrąbel – ZGSPiP Czechy

III miejsce – Jakub Kowalski – PG nr 2



KLASY 3

I miejsce – Kacper Makowski – ZGSPiP Czechy i Igor Kulda – PG nr 1

II miejsce – Dominik Kaczorkiewicz – PG nr 5

III miejsce – Adam Podgrodzki – PG nr 1 i Marta Smolarek – PG nr 2

 


Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy wielu sukcesów!

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
NOTATNIK POWIATOWY 2015 ost.pdf.01.jpg
Baner na strone kalendarz imprez.jpg
animator sportu.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
bez tytułu.JPG
baner_right3.png
Reklama na strone.jpg
zajawka WS.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
logo term.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo wystawa2.JPG
ajax,download,6.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg