Zapraszamy na obrady XLI sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego
18-06-2014

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego Krzysztof Nowak zaprasza na obrady XLI sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje w dniu 26 czerwca 2014 r. o godz. 10:00.

Posiedzenie odbędzie się
w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XLI sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku dziennego obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XL sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego i Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
  5. Wręczenie stypendiów dla uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Zduńskowolski.
  6. Powołanie Komisji Uchwał.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie podziału Powiatu Zduńskowolskiego na stałe okręgi wyborcze oraz ustalenia liczby radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Z-cy Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków, znajdujących się na obszarze powiatu w roku 2014.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniego Programu Inwestycyjnego.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXXIV/104/13 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2014-2025 – FK.20/14.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXXIV/105/13 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2014 - FK.21/14.
  13. Interpelacje i zapytania Radnych.
  14. Wnioski i oświadczenia Radnych.
  15. Sprawy różne.
  16. Zakończenie XLI sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.