Raz słońce, raz deszcz - XV Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa
Galerie:

Program tegorocznej Wystawy był – jak przystało na jubileusz – szczególnie bogaty. W trakcie oficjalnego otwarcia przemawiający podkreślali znaczenie zduńskowolskiej imprezy wystawienniczej dla promocji potencjału wytwórczego i usługowego szeroko rozumianego regionu.

Publiczność miała okazję obejrzeć stoiska 137 wystawców. W konkursie na najładniejsze stoisko zwyciężyli: Związek Hodowców Królików i Drobnego Inwentarza Ziemi Wieluńskiej (rolnictwo), DOM-TER Półgrabia Sp. J. (przemysł) i Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji (usługi). Dużą popularnością cieszyły się, jak zwykle, sadzonki roślin, artykuły spożywcze, drobny inwentarz, rękodzieło oraz stoiska z atrakcjami dla najmłodszych. Wielu usługodawców i przedsiębiorców skorzystało z okazji do zaprezentowania swojej oferty.

Już od godziny 12 na małej scenie odbywały się występy artystyczne i pokazy; zaprezentowali się podopieczni Domu Kultury „Na Pięterku”, TEATR KUBIKA i Klub Karate im. Masutatsu Oyamy. Deszcz i burza uniemożliwiły, niestety, zrealizowanie całego programu, lecz koncert gwiazdy wieczoru Kasi Cerekwickiej odbył się mimo kapryśnej pogody. Piosenkarka nawiązała bardzo ciepły kontakt z publicznością, zaśpiewała swoje znane przeboje, takie jak: „Na kolana”, „Zostań”, „SOS”, a także kilka światowych przebojów, m.in. jedną z piosenek Adele.