VII Wojewódzki Rajd Rowerowy w dniu 12.09.2014 r

Dotyczy: organizacji VII Wojewódzkiego Rajdu Rowerowego w dniu 12.09.2014 r.

Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli organizuje 12 września 2014 r. VII Wojewódzki Rajd Rowerowy pod hasłem : „NA SZLAKU MIEJSC PAMIĘCI OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ”. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim  zapoznanie młodzieży z miejscami upamiętniającymi walki narodowo-wyzwoleńcze, oddanie pokłonu, hołdu, i czci pomordowanym Polakom za wolność Ojczyzny, a także rozpropagowanie walorów turystyczno-krajoznawczych powiatów zduńskowolskiego i łaskiego oraz rozbudzenie zainteresowania turystyką, kolarstwem.

Rozpoczęcie rajdu nastąpi przy Muzeum Domu Urodzin Św. Maksymiliana Marii Kolbego ul. M. M. Kolbego 9 w Zduńskiej Woli o godzinie 9.00. Trasa rajdu przebiegać będzie ulicami: Piwną, Kobusiewicza, Torfową, Podleśną, Główną, drogą leśną, Jodłową, Staszica, Spółdzielczą, Karsznicką, Leśmiana, Kolejową, a następnie  przez Bilew, Marzenin, Wola Marzeńska, Marzenin, Kustrzyce, Grabia, Wygiełzów, Młodawin Górny.

Od godz. 13:00 przewidziane jest ognisko, gry i zabawy, wręczenie dyplomów i nagród. Planowane zakończenie przedsięwzięcia ok. godz. 17.00.

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w rajdzie.

Do pobrania w załącznikach:

karta zgłoszeniowa oraz regulamin VII Wojewódzkiego Rajdu Rowerowego.

Komendant Hufca Pracy 5-15

w Zduńskiej Woli