naglowek.jpg
 
Aktualności
III Bieg Niepodległości Zduńska Wola–Strońsko

III Bieg Niepodległości Zduńska Wola–Strońsko

 

 

 

W ramach powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2014 r. odbędzie się III Bieg Niepodległości Zduńska Wola–Strońsko, pod hasłem: „BIEG OTWARTYCH SERC”.

 

 

 

 


Biegacze wystartują z Placu Wolności w Zduńskiej Woli tuż po zakończeniu uroczystości pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Trasę licząca ok. 10 km wyznaczono wzdłuż ul. Kościelnej, ul. Widawskiej, dalej drogą do Zapolic, tam ul. Główną, aż do pierwszego skrzyżowania, na którym należy skręcić w prawo, w drogę prowadzącą do pomnika upamiętniającego odzyskanie niepodległości przy cmentarzu w Strońsku, gdzie wyznaczono metę.

 

100 biegaczy, którzy pokonają wyznaczony dystans jako pierwsi, otrzyma pamiątkowe medale. W tym roku przewidziane zostały nagrody rzeczowe: za pierwsze trzy miejsca w kategorii kobiet oraz w kategorii mężczyzn. Natomiast na najmłodszego i najstarszego zawodnika czekać będzie niespodzianka na mecie. Dla wszystkich uczestników po odbytym biegu przewidziany został posiłek regeneracyjny.

 

 

 

Zgłoszenia przyjmuje Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego, który mieści się w Zduńskiej Woli przy ul. Królewskiej 10, tel. (43) 825 45 88, e-mail: promocja@powiatzdunskowolski.pl; dodatkowych informacji udziela Anna Stoczkowska, pracownik Wydziału.

 

Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej powiatu i po wypełnieniu odesłać drogą elektroniczną lub złożyć osobiście w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu.

Uczestnicy biegu są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem (załącznik).

Zgłoszenia będą przyjmowane do 7 listopada.

 

Również w dniu biegu tj. 11 listopada istnieje możliwość zapisu na bieg. Należy wtedy zgłosić się w godzinach od 11.00 do 12.00 w Biurze Zawodów znajdującym się przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli, ul. Getta Żydowskiego 4.

 

ZAPRASZAMY!

 


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
Beznazwy-1.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
bez tytułu.JPG
EDUKACJA.pdf.01.jpg
paragrafy.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg