Społeczna Akademia Nauk rozpoczęła kolejny rok akademicki
27-10-2014

W dniu 25 października br. w Wydziale Społecznej Akademii Nauk w Zduńskiej Woli odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2014/2015.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień, Starosta Zduńskowolski Wojciech Rychlik, Starosta Sieradzki Dariusz Olejnik, Prezydent Sieradza Jacek Walczak.

Na samym początku prof. dr hab. Łukasz Sułkowski przeprowadził wykład wprowadzający nawiązujący do kultury organizacji. Tuz po nim studenci pierwszego roku złożyli ślubowanie.

Wraz z nowym rokiem akademickim zmienił się także dziekan Wydziału. Swoją kadencję zakończył doktor Jan Rek, którego obowiązki przejął doktor Rafał Jóźwicki, specjalizujący się w aspektach finansowych, a w szczególności w problematyce giełdy.

Przedstawiciele władz Społecznej Akademii Nauk w swych wystąpieniach podkreślali doskonałą kondycję szkoły i rosnące zainteresowanie maturzystów uczelnią.

Całości uroczystości umilał występ zespołu instrumentalnego z Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia.

co gdzie kiedy.jpg
baner niska jakość.jpg