Dni Powiatu. Zapraszamy na Piknik Maksymilianowski
27-07-2016

Powiatowy Piknik Maksymilianowski, występy artystów Operetki Scen Łódzkich, koncert Marioli Napieralskiej oraz śpiewającego muzykę góralską we współczesnych aranżacjach zespołu „Future Folk”. W części sportowej - turnieje piłkarskie klubów abstynenckich i środowisk trzeźwościowych, drużyn ochotniczych straży pożarnych oraz amatorskich drużyn piłkarskich. Ponadto I Powiatowy Przegląd Kół Gospodyń Wiejskich, możliwość wykonania bezpłatnych badań profilaktycznych, atrakcje kulinarne.

14-15 sierpnia serdecznie zapraszamy do udziału w Powiatowych Dniach ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbego, organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli.

Szczegółowy program wydarzenia w załączeniu. Zapraszamy !